• Nowy
PLECIONKA JAPOŃSKA 16X GOSEN CASTING
search
  • PLECIONKA JAPOŃSKA 16X GOSEN CASTING
  • PLECIONKA JAPOŃSKA 16X GOSEN CASTING
  • PLECIONKA JAPOŃSKA 16X GOSEN CASTING

PLECIONKA JAPOŃSKA 16X GOSEN CASTING

339,97 zł
Brutto

GOSEN CASTING, JAPOŃSKA SZESNASTOSPLOTOWA PLECIONKA WĘDKARSKA

Średnica / Wytrzymałość: 0.153 mm / 9.1 kg
Długość: 150 m
Dostepność:Dużo
Ilość

Zapytaj o produkt

Japońskaszesnastosplotowa plecionka GOSENCasting to produkt najwyższej jakości wyprodukowany w Japonii. Cały proces(badanie surowców, produkcja, obróbka, testowanie, pakowanie) jestrygorystycznie przestrzegany i odbywa się w Japonii, co stanowi fundamentalnyaspekt jakości naszego produktu.

Gosen Casting 16-braid jest zwycięzcą targówEfftex 2017 wkategorii najlepszej plecionki. Inżynierom Gosena udało sięzaprojektować 16 włókien o bardzo małej średnicy, co dało fenomenalnie gładkąpowierzchnię i bardzo duży zasięg rzutów.

16-splotowaplecionka GOSEN wykonana jest zwłókien Toyobo japońskiej firmy Izanas. Jest to obecnie jedyna 16-splotowaplecionka na świecie. Najnowsze włóknaToyobo są mocniejsze niż wysokiejjakości włókna Dyneema. 16 włókien sprawia, że ​​ta linka jest mocniejsza niżjakakolwiek 8-splotowa plecionka na rynku. Produkt ten charakteryzuje siębardzo wysoką odpornością na nasiąkliwość wodą, niesamowitą wytrzymałościa nawęźle, wysoką gęstością oplotu. Plecionka ta jest niezwykle gładka,niesamowiciewrażliwa na brania i zapewnia doskonałą równowagę międzysztywnością a miękkością linki, dzięki czemu idealnie nadaje się do castingu.16-splotów, że ​​ta plecionka jest idealnie okrągła, dzięki czemu idealnieukłada się w przelotkach.

Cechy produktu:

- szesnaście splotów

- wyprodukowana z włókien Toyobo firmy Izanas,

- jasno zielona

- nie wchłania wody

- gładka

- najlepszy stosunek ceny do jakości

- nie rozciąga się

- wyprodukowane w Japonii

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

PC16150LG08

Opis

Akcesorium
Plecionka GOSEN

Specyficzne kody

ean13
4906365183319
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.