Przynęty

Przynęty spinningowe dobrane z myślą o najbardziej wymagających wędkarzach. Legendarne błystki obrotowe Mepps, oraz najwyższej jakości gumy i zaawansowane technologicznie woblery japońskiej firmy Adusta. Wszystko dostępne w jednym miejscu w największej ofercie w całej Polsce.', '

Przynęty obrotówki Mepps:

Każda osoba zajmująca się wędkarstwem zdaje sobie sprawę z tego, jak istotnym elementem tego hobby jest przynęta spinningowa. Chcesz uczestniczyć w niezapomnianej przygodzie, jaką jest wędkarstwo? Żeby osiągnąć sukces, musisz zdecydować się na odpowiednią przynętę. Jej wybór zazwyczaj jest pracochłonny (nie tylko dla osób początkujących), ponieważ to od przynęty może zależeć sukces łowów. Wiemy, że wybór jest naprawdę duży (posiadamy w naszym asortymencie największą ofertę obrotówek Mepss w całej Europie) dlatego zachęcamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania (dotyczące przynęt i nie tylko). Oprócz legendarnych obrotówek Mepps, w naszym asortymencie posiadamy najwyższej jakości gumy i zaawansowane technologicznie woblery japońskiej firmy Adusta. Wszystko to dostępne od ręki w jednym miejscu - na naszej stronie internetowej. Dzięki szerokiej ofercie przynęt spełniamy oczekiwania klientów o różnych potrzebach - każdy znajdzie u nas coś dla siebie! Spróbuj i Ty, a gwarantujemy, że nie pożałujesz.

Subcategories

 • Obrotówki Mepps
  Nie ma spinningisty który nie zna obrotówki Mepps. Nie ma wędkarza który nie złowił na nie ryby. To chyba wystarczająca rekomendacja tej legendarnej przynęty. Błystki Mepps to synonim jakości i łowności. Znakomite, niezawodne i od lat cieszące się uznaniem prawdopodobnie wszystkich spinningistów na świecie. Mepps to synonim łowności i skuteczności. Największa oferta obrotówki Mepps w całej Europie. Wszystkie modele i wszystkie wersje kolorystyczne.
 • Gumy JMC ADVENTURE
 • Woblery
  Oryginalne japońskie woblery twitchingowe. Adusta to japoński producent przynęt wędkarskich cieszący się wielką popularnościa w Japonii, USA oraz Rosji. Woblery Adusta to najwyższej jakości produkty charakteryzujące się unikalnymi właściwościami. Sa lotne, wytrzymałe i wyjątkowo łowne. Idealnie sprawdzają się podczas twitchingu.
 • Wahadłówki

  Wahadłówki Mepps Syclops to doskonałe przynęty na wszystkie drapieżniki.  Mepps Syclops to przynęty, które każdy szanujący się spinningista powinien mieć w swoim pudełku. Wahadłówki francuskiego producenta szczególnie skuteczne okazują sie na okoniach i szczupakach. Wypróbuj je na swoim łowisku i przekonaj się o ich skuteczności!

 • Cykady
  Wyjątkowe cykady o niespotykanych kolorach i kształtach. Produkowane z dbałości o najdrobniejsze szczegóły Cykady JMC są skutecznymi przynętami na wszystkie drapieżniki żyjące w polskich wodach. Cykady to doskonałe przynęty na okonie i sandacze. Wielu wędkarzy z powodzeniem stosuje je do łowienia pstrągów, kleni i boleni.
 • Wahadłówki mikro
 • Wahadłówki trociowe

There are 69 products.

Showing 1-33 of 69 item(s)

Active filters