Filter By

Categories

Categories

Availability

Availability

Brand

Brand

Price

Price

  • zł17.00 - zł150.00

Weight

Weight

Długość

Długość

Woblery

Oryginalne japońskie woblery twitchingowe. Adusta to japoński producent przynęt wędkarskich cieszący się wielką popularnościa w Japonii, USA oraz Rosji. Woblery Adusta to najwyższej jakości produkty charakteryzujące się unikalnymi właściwościami. Sa lotne, wytrzymałe i wyjątkowo łowne. Idealnie sprawdzają się podczas twitchingu.

Subcategories

  • JMC ADVENTURE
  • ADUSTA
    Adusta to jeden z czołowych producetów woblerów twitchngowych w Japonii. Woblery Adusta od lat znane są z najwyższej jakości wykonania. Sposób malowania oraz dekorowania stoi zawsze na światowym, najwyższym poziomi. Adusta zbroi swoje woblery w świetne kotwice i kółka łączikowe.

There are 17 products.

Showing 1-17 of 17 item(s)

Active filters

Japońskie woblery twitchingowe to przynety zdobywające ogromna popularność w Polsce. Metoda twitchingu jest bardzo skuteczna podczas połowu wszystkich drapieżników występujących w polskich wodach. Woblery japońskie słyną z perfekcyjnego wykonania oraz doskonałej pracy. Przynęty tego typu posiadają wyjątkowe właściwości rzutowe. Niewielki wobler twitchingowy pozwala na osiągnięcie odległości rzutu niedostępnych dla innych woblerów.