Filter By

Availability

Availability

Brand

Brand

Price

Price

  • zł299.00 - zł480.00

Weight

Weight

Wędki spinningowe JMC

Seria wędek spinningowych i castingowych przygotowanych w oparciu o doświadczenia doskonałych polskich wędkarzy. Full Moon to połączenie doskonałej jakości blanku z nowoczesnym designem. Projektanci za cel postawili sobie użyteczność oraz możliwość zastosowania wędzisk w określonej technice i metodzie połowu. Wysokiej jakości komponenty, doskonałe wykończenie oraz fantastyczne blanki JMC.

Subcategories

  • Spinningowe

    Seria wędek spinningowych przygotowanych w oparciu o doświadczenia doskonałych polskich wędkarzy. Full Moon to połączenie doskonałej jakości blanku z nowoczesnym designem. Projektanci za cel postawili sobie użyteczność oraz możliwość zastosowania wędzisk w określonej technice i metodzie połowu. Wysokiej jakości komponenty, doskonałe wykończenie oraz fantastyczne blanki JMC

There are 14 products.

Showing 1-14 of 14 item(s)

Active filters

Wędziska:

Chcesz złowić taaaką rybę? Zaopatrz się w odpowiednie wędzisko! Jeżeli jesteś tu pierwszy raz i wędkarskie pojęcia są Ci obce, szybko wyjaśnimy Ci, co to właściwie jest wędzisko.
Na pewno wiesz, jak wygląda tradycyjna wędka spinnnigowa. W jej skład wchodzi właśnie wędzisko, a także żyłki ze spławikiem i haczykiem. W dużym skrócie wędka to kij do wędki, zbudowany zazwyczaj z włókna szklanego bądź węglowego. Przymocowane są do niego przelotki (przechodzi przez nie żyłka) i kołowrotek. Za pomocą wędziska operuje się żyłką, a także innymi elementami wędki np. spławikiem bądź haczykiem z przynętą.
Wybór odpowiedniego wędziska stanowi połowę sukcesu udanego połowu! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy serię wędek spinningowych i castingowych. Zostały one skonstruowane w oparciu o doświadczenie doskonałych polskich wędkarzy. Wędziska Full Moon to połączenie doskonałej jakości blanku z nowoczesnym designem. Projektanci za cel postawili sobie użyteczność oraz możliwość zastosowania wędzisk w określonej technice i metodzie połowu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Taaaka ryba - gwarantowana!