ADUSTA LANCETIC
search
  • ADUSTA LANCETIC
  • ADUSTA LANCETIC
  • ADUSTA LANCETIC

ADUSTA LANCETIC

29,40 zł
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23,81 zł

ADUSTA LANCETIC

Rozmiar ADUSTA: 2.5 '' / 6 cm
Kolor ADUSTA: 004 MOTOR OIL
Dostepność:Dużo
Ilość

Zapytaj o produkt

Lancetic to specjalnie zaprojektowana przynęta w kształcie pałeczki, która sprawdza się w najcięższych warunkach i trudnych środowiskach wodnych.

Spłaszczona przednia część Lancetica zmniejsza niepotrzebną tendencję do wypływania w górę podczas pooszarpywania bez stosowania dodatkowego obciążenia. Korpus w kształcie litery V sprzyja nieregularnemu działaniu przynęty, a ożebrowana tylna część pozwala ogonowi na efektowne, wahadłowe odchylenia, które kuszą najbardziej wybredne ryby. Specjalna kombinacja materiałów o różnym ciężarze właściwym zwiększa możliwości rzutowe. Ten specjalny materiał o wysokiej zawartości soli zapewnia znakomitą prezentację przynęty podczas opadu. Lancetic jest nasączony unikalnym atraktorem zapachowym, który zachęca do ataku nawet słabo żerujące drapieżniki.

Oryginalne „rybie oko” ADUSTY znacznie podnosi skuteczność brań. Przynęta wyposażona jest szczelinę do zbrojenia hakami offsetowymi. Realistyczne mikrowibracje uzyskane poprzez unikalny kształt oraz równowagę użytych materiałów przyciągają każdego drapieżnika.

Metody łowienia: Jig Head, Wacky Rig, Drop Shot itp.

Wszystkie gumy Lancetic nasączone są atraktorem zapachowym

LS25-004
Przynęta
ADUSTA Lancetic

Specyficzne kody

ean13
4516626064778
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.