Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 17,00 zł - 450,00 zł

Waga

Waga

Długość

Długość

Woblery ADUSTA / JMC ADVENTURE

Oryginalne japońskie woblery twitchingowe. Adusta to japoński producent przynęt wędkarskich cieszący się wielką popularnościa w Japonii, USA oraz Rosji. Woblery Adusta to najwyższej jakości produkty charakteryzujące się unikalnymi właściwościami. Sa lotne, wytrzymałe i wyjątkowo łowne. Idealnie sprawdzają się podczas twitchingu.

Podkategorie

  • JMC ADVENTURE
  • ADUSTA
    Adusta to jeden z czołowych producetów woblerów twitchngowych w Japonii. Woblery Adusta od lat znane są z najwyższej jakości wykonania. Sposób malowania oraz dekorowania stoi zawsze na światowym, najwyższym poziomi. Adusta zbroi swoje woblery w świetne kotwice i kółka łączikowe.

Aktywne filtry

Japońskie woblery twitchingowe to przynety zdobywające ogromna popularność w Polsce. Metoda twitchingu jest bardzo skuteczna podczas połowu wszystkich drapieżników występujących w polskich wodach. Woblery japońskie słyną z perfekcyjnego wykonania oraz doskonałej pracy. Przynęty tego typu posiadają wyjątkowe właściwości rzutowe. Niewielki wobler twitchingowy pozwala na osiągnięcie odległości rzutu niedostępnych dla innych woblerów.