• Nowy
ADUSTA FORCE MIX
search
  • ADUSTA FORCE MIX
  • ADUSTA FORCE MIX

ADUSTA FORCE MIX

144,17 zł
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 144,17 zł

ADUSTA FORCE MIX - 20.5CM - 43G

Kolor: 004 HOT TIGER
Dostepność:Dużo
Ilość

Zapytaj o produkt

Niezbędne są cztery elementy, aby stworzyć realistyczną łamaną przynętę zachęcającą do ataku każdego drapieżnika. Nowatorski, smukły korpus przynęty FORCE MIX jest kombinacją tych elementów:

1) Rozmiar - pięknie udaję dużą przynętę, którą lubią drapieżniki, a konstrukcja korpusu znakomicie prezentuje się w wodzie.

2) Dźwięk - połączone elementy przynęty i bardzo atrakcyjny ruch, generują niezwykle pobudzające do ataku odgłosy, które pobudzają drapieżniki w bardzo dużym zasięgu pracy przynęty.

3) Dźwięk i wibracje, generowane przez skrzydła wleczonego po powierzchni wody Force Mixa, wyciągają z głębin każdą drapieżną rybę prowokując ją do natychmiastowego ataku.

4) Naturalna prezentacja przynęty dzięki elastycznie i naturalnie pracującemu ogonowi, który wprowadza w falujący i realistyczny ruch całą przynętę

Charakterystyczne aluminiowe skrzydła Force Mix o wysokiej wytrzymałości i strukturze są również stosowane w ZACRAWL YAJIROBEE. Pozwala to na rozpoczęcie wabienia ryb już przy bardzo powolnym i subtelnym ściąganiu przynęty, które powoduje charakterystyczne odgłosy na powierzchni wody.

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

FM-004

Opis

Waga
43 g
Długość
20,5 cm
Przynęta
ADUSTA FORCE MIX

Specyficzne kody

ean13
4516626059958
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.