ADUSTA PENTA SHAD 2 CALE 117 CHART WHITE PS2-117

ADUSTA Penta Shad PS2-117 CHART WHITE
ADUSTA Penta Shad 2 cale - Agresywnie falujący ogon i lusterkowanie zbliżone do swimbaitów.

Długość
5 cm
Waga
1,3 g
Cena:
Kod EAN: 4516626069933

29.37 zł

Model:

Opis produktu

ADUSTA Penta Shad PS2-117 CHART WHITE
ADUSTA Penta Shad 2 cale - Agresywnie falujący ogon i lusterkowanie zbliżone do swimbaitów.

Guma Penta Shad o niedużym korpusie została opracowana w celu połączenia realistycznej pracy z dużym lusterkowaniem podobnym w działaniu do swimbaitów. Dzięki korpusowi w kształcie trójkąta, podobnej do stępki statku, przynęta ta jest w stanie pewnie i stabilnie poruszać się w wodzie. Zaprojektowana cieńsza podstawa ogona, umożliwia jego wyjątkowe płynne działanie, gdy faluje on z boku na bok. Przynęta w opadzie imituje ranną rybę usiłującą uciec na głębszą wodę. Wyprofilowany ogon uruchamia się do pracy natychmiast po dotknięciu wody. Grubość przynęty, w połączeniu z jej kilowym kształtem, umożliwia łatwe i horyzontalne prowadzenie w wodzie, a praca nie ulega zaburzeniom podczas zwijania. Materiały użyte w produkcji ADUSTA Penta Shad zapewniają, że korpus przynęty jest ustabilizowany podczas mocno falującej pracy ogona. Guma ta osiągnęła idealną równowagę pomiędzy kształtem a wagą, co pozwala jej podczas opadu realistycznie udawać ruchy rannej ryby opadającej w toń wody.


Jak używać

Rzeka / prąd

ADUSTA Penta Shad bardzo dobrze prowadzi się z prądem rzeki za pomocą dowolnej metody np. Texas Rig lub z główką jigową; dobrze jest pozwolić przynęcie opaść na dno, np. opukując kamienie i przytrzymując ją w miejscu. Guma Penta Shad w bardzo silnym nurcie jest również bardzo skuteczna przy zastosowaniu główek jigowych lub nieobciążonych haków offsetowych.

Jezioro

Doskonała przynęta do obławiania obszarów jeziorowej roślinności za pomocą Texas Rig lub z użyciem główek jigowych czy też nieobciążanych haków offsetowych. Agresywnie falujący ogon wytwarza silną wibrację w wodzie wabiąc i wywołując imponujące ataki drapieżników. Podczas powolnego ściągania metodą Carolina Rig subtelna akcja pobudza do działania nawet nieżerujące ryby.

Kolor: 117 CHART WHITE

Długość: 5 cm / 2 cale

Waga: 1.3g

Głębokość pracy: wolno tonący 0.0m (z hakiem ofsetowym)

Opakowanie: 10 sztuk

Wszystkie rozmiary nasączone są atraktorem zapachowym

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

 

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl