Gumy

Najwyższej jakości gumowe przynęty produkowane przez japońską firmę Adusta. Doskonała jakość wykonania, unikalna praca i wyjątkowa łowność. Niespotykane zestawienia kolorystyczne sprawdzone od kilku sezonów przez wędkarzy w USA oraz w Rosji. Doskonałe do jigowania i metody drop shot.

Podkategorie

  • Gumy Adusta
    Doskonałej jakości gumy Adusta zostały zaprojektowane i wykonane w Japonii. Przynęty od lat cieszą się dużym uznaniem na całym świecie. Od kilku sezonów traktowane są przez Polskich wędkarzy jako tajna broń. Doskonałej jakości materiał i świetna praca decydują o wyjątkowej łowności gum Adusta

Jest 147 produktów.

Pokazano 1-12 z 147 pozycji

Aktywne filtry

Przynęty gumowe takie jak rippery, twistery i inne wabiki wykonane z masy silikonowej to dzisiaj jedne z najbardziej popularnych przynęt spinningowych. Współcześni spinningiści stosują całą masę różnych gum aby zwiększyć swoją szanse na przechytrzenie drapieżnika. Przynęta gumowa to bardzo uniwersalny wabik służący do łowienia sandaczy, okoni, szczuaków oraz wielu innych gatunków ryb. Gumy występują w wielu odmianach kolorystyczny, różnią się kształtem, sposobem prowadzenia oraz rodzajem zastosowania. W ofercie posiadamy najwyższej jakości przynęty gumowe wykonywane przez firmę Adusta. Od wielu lat produkowane przez japońskiego producenta przynęty gumowe zyskały sobie rzeszę fanów niemal w całym świecie.