ADUSTA PENTA SHAD 5 12.7CM, 13G, 110 SUJIEBI UV PS5-110

PS5-110 SUJIEBI UV

ADUSTA Penta Shad 5 cali - Agresywnie falujący ogon i lusterkowanie zbliżone do swimbaitów.

Waga
13 g
Długość
12,7 cm
Cena:
Kod EAN: 4516626070199

29.97 zł

Model:

Opis produktu

Guma Penta Shad o niedużym korpusie została opracowana w celu połączenia realistycznej pracy z dużym lusterkowaniem podobnym w działaniu do swimbaitów. Dzięki korpusowi w kształcie trójkąta, podobnej do stępki statku, przynęta ta jest w stanie pewnie i stabilnie poruszać się w wodzie. Zaprojektowana cieńsza podstawa ogona, umożliwia jego wyjątkowe płynne działanie, gdy faluje on z boku na bok. Przynęta w opadzie imituje ranną rybę usiłującą uciec na głębszą wodę. Ogon ma kształt pięciokąta, którego szczyt wygląda jak stępka, aby powodować silne falujące ruchy ogona bez zaburzania pracy korpusu. Ten wyprofilowany ogon w kształcie pięciokąta uruchamia się do pracy natychmiast po dotknięciu wody. Grubość przynęty, w połączeniu z jej kilowym kształtem, umożliwia łatwe i horyzontalne prowadzenie w wodzie, a praca nie ulega zaburzeniom podczas zwijania. Materiały użyte w produkcji ADUSTA Penta Shad zapewniają, że ?korpus ?przynęty jest ustabilizowany podczas mocno falującej pracy ogona. Guma ta osiągnęła idealną równowagę pomiędzy kształtem a wagą, co pozwala jej podczas opadu realistycznie udawać ruchy rannej ryby opadającej w toń wody.

Materiał AMTRS, z którego wykonane są te przynęty zawiera w sobie atraktor oraz sól w celu zwiększenia wyporności, a co za tym idzie zwolnienia opadu.

Jak używać:

Rzeka / prąd

ADUSTA Penta Shad bardzo dobrze prowadzi się z prądem rzeki za pomocą dowolnej metody np.  Texas Rig lub z główką jigową; dobrze jest pozwolić przynęcie opaść na dno, np. opukując kamienie i przytrzymując ją w miejscu. Guma Penta Shad w bardzo silnym nurcie jest również bardzo skuteczna przy zastosowaniu główek jigowych lub nieobciążonych haków offsetowych.

Jezioro

Doskonała przynęta do obławiania obszarów jeziorowej roślinności za pomocą Texas Rig lub z użyciem główek jigowych czy też nieobciążanych haków offsetowych. Agresywnie falujący ogon wytwarza silną wibrację w wodzie wabiąc i wywołując imponujące ataki drapieżników. Podczas powolnego ściągania metodą Carolina Rig subtelna akcja pobudza do działania nawet nieżerujące ryby.

Kolor: 110 SUJIEBI UV

Długość: 12,7 cm / 5 cali

Waga: 13g

Głębokość pracy: wolno tonący 0.0m (z hakiem ofsetowym)

Opakowanie: 4 sztuki

Wszystkie rozmiary nasączone są atraktorem zapachowym i solą

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl