ADUSTA PICK TAIL SWIMMER 5 cali 12CM, 27G, 208 CARP

PTS5-208 CARP
ADUSTA Pick Tail Swimmer 5 cali - Swimbait o niezwykle silnej pracy.

Waga
27 g
Długość
12 cm
Cena:
Kod EAN: 4516626068073

37.97 zł

Model:

Opis produktu

PTS5-208 CARP
ADUSTA Pick Tail Swimmer 5 cali - Swimbait o niezwykle silnej pracy.

Silny ruch falowy oraz dobra wyporność dużej przynęty. To właśnie ADUSTA Pick Tail Swimmer - swimbait, który łączy w sobie perfekcyjny wygląd i żywiołową akcję. Ryby drapieżne nie są w stanie oprzeć się rzeczywistemu kształtowi tej przynęty, nie mówiąc już o realistycznym i agresywnie falującym ruchu ogona.

Pick Tail Swimmer to swimbait o naturalnym kształcie, w szerokiej i estetycznej palecie barw oraz bardzo zrównoważonej akcji pływania. Kształt i wymiar tej przynęty prezentuje wygląd naturalnej przynęty, a jej tylna część została tak zaprojektowana, aby nie unosiła się w nienaturalny sposób, umożliwiając perfekcyjną prezentację w wodzie. Kształt ciała bardzo przypomina dużą rybę np. alozę, pstrąga czy okonia. Ta przynęta jest idealnie zbalansowana - korpus jest usztywniony i stabilny, ale ogon ma naturalne i realistyczne falowanie. Zaprojektowany z naszą specjalną "żebrowaną strukturą" u podstawy ogona, gwarantuje to, że przynęta się nie obraca w wodzie. Żebrowana struktura ogona znakomicie przenosi drgania ogona nawet przy bardzo powolnym ściąganiu przynęty, tworząc naturalne falowanie.

Odwrócony trójkątny ogon i jego "ukośnie żebrowana konstrukcja" pozwoliły nam zaprojektować tę przynętę o odpowiednim kształcie, rozmiarze i wąskim falowaniu – co zabezpieczyło przynętę przed obracaniem się podczas zwijania. Płetwa grzbietowa pomaga zrównoważyć przynętę, podobnie jak w przypadku ogona, umożliwiając ciągłe i bezproblemowe zwijanie. Płetwa piersiowa wspomaga idealnie utrzymać równowagę przynęty i co pozwala na jej pracę w poziomie oraz utrzymanie stałej głębokości w wodzie podczas jej ściągania.

Zatopiona w przynęcie konstrukcja ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości sprawia, że ??jest wyjątkowo trwała, nawet podczas walki z dużymi drapieżnikami. Główka przynęty ma obniżony środek ciężkości, co dodatkowo zwiększa jej realistyczną pracę.

Kolor: 208 CARP

Długość: 120mm

Waga: 27g

Głębokość pracy: wolno tonący 0.0m~

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

 

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl