ADUSTA PICK TAIL SWIMMER 7 cali 18CM, 70G, 212 HASU

PTS7-212 HASU
ADUSTA Pick Tail Swimmer 7 cali - Swimbait o niezwykle silnej pracy.

Długość
18 cm
Waga
70 g
Cena:
Kod EAN: 4516626068714

52.97 zł

Model:

Opis produktu

PTS7-212 HASU
ADUSTA Pick Tail Swimmer 7 cali - Swimbait o niezwykle silnej pracy.

Silny ruch falowy oraz dobra wyporność dużej przynęty. To właśnie ADUSTA Pick Tail Swimmer - swimbait, który łączy w sobie perfekcyjny wygląd i żywiołową akcję. Ryby drapieżne nie są w stanie oprzeć się rzeczywistemu kształtowi tej przynęty, nie mówiąc już o realistycznym i agresywnie falującym ruchu ogona.

Pick Tail Swimmer to swimbait o naturalnym kształcie, w szerokiej i estetycznej palecie barw oraz bardzo zrównoważonej akcji pływania. Kształt i wymiar tej przynęty prezentuje wygląd naturalnej przynęty, a jej tylna część została tak zaprojektowana, aby nie unosiła się w nienaturalny sposób, umożliwiając perfekcyjną prezentację w wodzie. Kształt ciała bardzo przypomina dużą rybę np. alozę, pstrąga czy okonia. Ta przynęta jest idealnie zbalansowana - korpus jest usztywniony i stabilny, ale ogon ma naturalne i realistyczne falowanie. Zaprojektowany z naszą specjalną "żebrowaną strukturą" u podstawy ogona, gwarantuje to, że przynęta się nie obraca w wodzie. Żebrowana struktura ogona znakomicie przenosi drgania ogona nawet przy bardzo powolnym ściąganiu przynęty, tworząc naturalne falowanie.

Odwrócony trójkątny ogon i jego "ukośnie żebrowana konstrukcja" pozwoliły nam zaprojektować tę przynętę o odpowiednim kształcie, rozmiarze i wąskim falowaniu – co zabezpieczyło przynętę przed obracaniem się podczas zwijania. Płetwa grzbietowa pomaga zrównoważyć przynętę, podobnie jak w przypadku ogona, umożliwiając ciągłe i bezproblemowe zwijanie. Płetwa piersiowa wspomaga idealnie utrzymać równowagę przynęty i co pozwala na jej pracę w poziomie oraz utrzymanie stałej głębokości w wodzie podczas jej ściągania.

Zatopiona w przynęcie konstrukcja ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości sprawia, że ??jest wyjątkowo trwała, nawet podczas walki z dużymi drapieżnikami. Główka przynęty ma obniżony środek ciężkości, co dodatkowo zwiększa jej realistyczną pracę.

Kolor: 212 HASU

Długość: 180mm

Waga: 70g

Głębokość pracy: wolno tonący 0.0m~

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

 

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl