JMC ADVENTURE GUMA GLOW WORM 100MM, 5.5G

GLOW WORM – jaskółka JMC ADVENTURE to przynęta na wielką przygodę
 
Waga
5,5 g
Długość
10 cm
Cena:
Kod EAN: 5902510709969

21.97 zł

Model:

Opis produktu

Jaskółka Glow worm wykonana z miękkiego silikonu nasączonego atraktorem oraz z zatopioną w nim folią aluminiową jest absolutnym killerem podczas spinningowania. Klasyczna główka jigowa, czeburaszka, dropshot czy techniki texas rig i carolina rig to świetne rozwiązania do kuszenia każdego drapieżnika tą nietuzinkową przynętą. Realistyczne mikrowibracje uzyskane poprzez unikalny kształt ogonka idealnie wabi okonie, sandacze, szczupaki czy też bassy. Przynęta wyposażona jest szczelinę do zbrojenia hakami offsetowymi.

Rzeka / prąd
JMC ADVENTURE Glow worm bardzo dobrze prowadzi się z prądem rzeki za pomocą dowolnej metody np. Texas Rig, Carolina Rig lub z główką jigową; dobrze jest pozwolić przynęcie opaść na dno, np. opukując kamienie i przytrzymując ją w miejscu. Jaskółka JMC ADVENTURE w silnym nurcie jest również bardzo skuteczna przy zastosowaniu główek jigowych lub dociążonych haków offsetowych.

Jezioro
Doskonała przynęta do obławiania obszarów jeziorowej roślinności za pomocą Texas Rig, Carolina Rig, drop shot lub z użyciem główek jigowych czy też nieobciążanych haków offsetowych. Piękna prezentacja przynęty w wodzie wywołuje imponujące ataki drapieżników. Podczas powolnego ściągania metodą Carolina Rig subtelna akcja pobudza do działania nawet nieżerujące ryby.

Kolor: JAS091

Długość: 10 cm / 4 cale

Waga: 5.5g

Opakowanie: 5 sztuk

Wszystkie rozmiary nasączone są atraktorem zapachowym

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl