ADUSTA FORCE MIX, 20.5CM, 43G, 038 OUMI MOROKO FM-038

ADUSTA FORCE MIX FM-038 OUMI MOROKO
Waga
43 g
Długość
20,5 cm
Cena:
Kod EAN: 4516626060015

139.97 zł

Model:

Opis produktu

ADUSTA FORCE MIX FM-038 OUMI MOROKO

Niezbędne są cztery elementy, aby stworzyć realistyczną łamaną przynętę zachęcającą do ataku każdego drapieżnika. Nowatorski, smukły korpus przynęty FORCE MIX jest kombinacją tych elementów:

1) Rozmiar - pięknie udaję dużą przynętę, którą lubią drapieżniki, a konstrukcja korpusu znakomicie prezentuje się w wodzie.

2) Dźwięk - połączone elementy przynęty i bardzo atrakcyjny ruch, generują niezwykle pobudzające do ataku odgłosy, które pobudzają drapieżniki w bardzo dużym zasięgu pracy przynęty.

3) Dźwięk i wibracje, generowane przez skrzydła wleczonego po powierzchni wody Force Mixa, wyciągają z głębin każdą drapieżną rybę prowokując ją do natychmiastowego ataku.

4) Naturalna prezentacja przynęty dzięki elastycznie i naturalnie pracującemu ogonowi, który wprowadza w falujący i realistyczny ruch całą przynętę

Charakterystyczne aluminiowe skrzydła Force Mix o wysokiej wytrzymałości i strukturze są również stosowane w ZACRAWL YAJIROBEE. Pozwala to na rozpoczęcie wabienia ryb już przy bardzo powolnym i subtelnym ściąganiu przynęty, które powoduje charakterystyczne odgłosy na powierzchni wody.

Kolor: FM-038 OUMI MOROKO

Długość: 205mm

Waga: 43g

Głębokość pracy: przynęta powierzchniowa

Ryby: szczupak, sandacz, bass, sum, okoń

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl