ADUSTA JERK SPIKER 130MM, 21G, 017 ZANDER SUSPENDING JS130-017

ADUSTA JERK SPIKER 130

Oryginalny, japoński wobler twitchingowy na szczupaka. Adusta Jerk Spiker to wobler, który zyskał ogromne uznanie wśród wielu doskonałych wędkarzy specjalizujących się w połowie jeziorowych szczupaków oraz grubych okoni metoda twitchngu. Nasz wobler Adusta Jerk Spiker w rozmiarze 13cm waży równe 21 gramów co decyduje o doskonałej proporcji i dzięki temu znacznie ułatwia oddawania długich i celnych rzutów. Najwyższej jakości japoński wobler do twitchingu, został wyposażony w system rzutowy, który w bezpośredni sposób wpływa na możliwość osiągania ogromnych dystansów.  
Adusta Jerk Spiker to przede wszystkim wyjątkowa, bardzo kosząca i łowna praca. Wobler podczas równego prowadzenia, leniwie wychyla się do boków pięknie w ten sposób luster kując. Już ta podstawowa praca jest wyjątkowo atrakcyjna dla szczupaków i właśnie dzięki temu polecamy wobler Adusta Jerk Spiker wykorzystać w płytkim trollingu. Największe jednak swoje właściwości Jerk Spiker ukazuje dopiero podczas twitchngowania. Wówczas staje się przynęta zabójczą na toniowe szczupaki. Koniecznie sprawdź też tę przynętę na opaskowych sandaczach!

Długość
13 cm
Waga
21 g
Cena:
Kod EAN: 4516626067182

64.97 zł

Model:

Opis produktu

ADUSTA JERK SPIKER 130 - Wobler twitchingowy na szczupaka

Firma ADUSTA stworzyła twichingowy wobler dedykowany do łowienia podwodnych potworów, żyjących w różnych niezbadanych wodach na całym świecie. Jerk Spiker 130 został zaprojektowany w oparciu o funkcje średniej wielkości przynęty, ale z powiększonym korpusem. Prezentacja przynęty generuje bardzo silny ruch falowy, który symuluje ruchy dużej ryby. Już przy zwykłym, jednostajnym zwijaniu, Jerk Spiker bardzo atrakcyjnie prezentuje się wodnym drapieżnikom. Podczas poszarpywania korpus tworzy niezwykle silny ruch falowy z szerokimi odjazdami na boki imitując spłoszoną rybę. Realistyczna prezentacja przynęty w wodzie stymuluje instynkty drapieżników do natychmiastowego ataku. Wobler w zależności od prowadzenia prezentuje się w wieloraki sposób. Podczas np. powolnego zwijania imituje spokojnie płynącą rybkę, która sugeruje łatwy posiłek. Podczas szybkiego zwijania i poszarpywania sprawia wrażenie przestraszonego białorybu. Dzięki doskonale zbalansowanemu korpusowi Jerk Spiker zapewnia stabilne i bardzo dalekie rzuty, co sprawia, że wędkarz precyzyjniej może obłowić wybrany obszar wody. Ten wobler precyzyjnie zaprojektowany i wykonany przez ADUSTA JAPAN, został przetestowany przez wędkarzy w całym świecie – to po prostu jest JERK SPIKER.

Kolor: 017 ZANDER
Długość: 130mm
Waga: 21g
Głębokość pracy: 0.0m - 1.5m
Metoda łowienia: jerk, twiching

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl