ADUSTA WOBLER 100MM, 8.5G, 007 PIKE SUSPENDED RSJ100-007

007 PIKE

ADUSTA RSJ-100A - Neutralny wobler (suspending), w którym połączono zdolność dalekich rzutów z zabójczą akcją prowokującą drapieżniki do ataku.

Długość
10 cm
Waga
8,5 g
Cena:

44.97 zł

Model:

Opis produktu

ADUSTA RSJ-100A - Neutralny wobler (suspending), w którym połączono zdolność dalekich rzutów z zabójczą akcją prowokującą drapieżniki do ataku.

Wobler ten uzyskuje daleki zasięg rzutów dzięki wewnętrznemu systemowi obciążenia wykonanego z kulek wolframowych (grzechotka). Podczas prowadzenia charakteryzuje się wyjątkowo realistyczną akcją, idealną w każdych warunkach połowu. Dzięki wewnętrznej grzechotce, przesunięcie środka ciężkości podczas rzutu, gwarantuje długie i dalekie rzuty pomimo smukłej budowy korpusu woblera. Ta konstrukcji gwarantuje, że ADUSTA RSJ-100A może być używany do łowienia ryb w wodach płynących i stojących. Ster zaprojektowano tak, aby prowokować drapieżniki do śmiertelnego ataku, nawet przy wolnym prowadzeniu, realistycznie imitując osłabioną ofiarę. Perfekcyjnie zaprojektowanie woblera powoduje doskonałe zawieszanie się w toni, dalekie i precyzyjne rzuty, a jego kształt sprawia, że łatwo mieści się w pysku każdego drapieżnika. Ta przynęta może być oczywiście używana w każdych warunkach i może być prowadzona za pomocą wielu technik spinningowych oraz castingowych.

Kolor: 007 PIKE

Długość: 100mm

Waga: 8.5g

Głębokość pracy: 0.0m - 1.5m

Metoda łowienia: jerk, twitching

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

 

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl