ADUSTA WOBLER TWICH SHINER LINER 90MM, 12G, 020 SOKKOU OIKAWA FLOATING TSL90-020

TSL90-020 SOKKOU OIKAWA
ADUSTA TWICH SHINER LINER - Naturalny kształt drobnicy zapewniający dalekie rzuty oraz maksymalne pobudzenie drapieżnika do ataku.

Waga
12 g
Długość
9 cm
Cena:
Kod EAN: 4516626058722

44.97 zł

Model:

Opis produktu

TSL90-020 SOKKOU OIKAWA

ADUSTA TWICH SHINER LINER - Naturalny kształt drobnicy zapewniający dalekie rzuty oraz maksymalne pobudzenie drapieżnika do ataku.

Naturalny kształt drobnicy zapewniający dalekie rzuty oraz maksymalne pobudzenie drapieżnika do ataku. Małe rybki w postaci ławic drobnicy znajdziemy w każdej rzece i jeziorze na całym świecie. W wielu zbiornikach wodnych, tego typu narybek często jest podstawowym posiłkiem ryb drapieżnych. TWITCH SHINER jest imitacją drobnicy zaprojektowany tak, aby realistycznie naśladować zachowania małej rybki. Korpus przynęty różni się delikatnie od naturalnej przynęty - jest grubszy, co umożliwia nadanie większego ruchu falowego, który zwiększa chęć drapieżnika do ataku. Korpus TWICH SHINERA został zaprojektowany, aby zapewnić idealny balans, który pozwala pięknie prezentować przynętę oraz generować niski dźwięk grzechotki. Grzechotka umieszczona w dolnej części korpusu, zdecydowanie mocniej pobudza agresję drapieżników. Przynęta została wyposażona w specjalnie opracowany ster, który wprawia ją w ruch już przy najmniejszej prędkości zwijania, a podczas szybkiego zwijania nie pozwala na utratę właściwej prezentacji. Udane testy w dorzeczu Amazonki pozwoliły na zaprojektowanie TWICH SHINERA pod kątem maksymalnej trwałości. Wnętrze korpusu zawiera wiele małych ścianek działowych, które chronią przynętę przed miażdżącym naciskiem zębów drapieżników. Ta przynęta jest oferowana w dwóch wariantach pracy. Jumper jest przeznaczony do szarpania i podrygiwania (TWICHING/JERKING). Liner zapewnia stabilność prezentacji podczas prostego zwijania. Naturalny wygląd narybku zapewnia wszechstronną funkcjonalność, która pozwala łowić wszystkie gatunki ryb drapieżnych. To jest właśnie TWITCH SHINER.

TWITCH SHINER LINER ma unikalny ster w kształcie litery L, który idealnie sprawdza się podczas zwykłego zwijania przynęty. Ster w kształcie litery L jest zoptymalizowany, aby już przy najmniejszej prędkości zwijania generować piękne lusterkowanie. Jest to idealne rozwiązanie do szybkiego znalezienia aktywnie żerujących ryb.

Kolor: 020 SOKKOU OIKAWA

Długość: 90mm

Waga: 12g

Głębokość pracy: 0.0m - 1.5m

Metoda łowienia: jerk, twiching

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.


Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl