Wędka spinningowa JMC FULL MOON 210CM, 2-14G WSJMC210/2-14MF

JMC FULL MOON 210CM, 2-14G to typowy lekki spinning na okonia.  Uniwersalna wędka na okonia JMC. Model 210cm o ciężarze wyrzutu od 2 do 14 gramów to typowy kijek, który posłuży Ci do łowienia okoni najbardziej popularnymi przynętami. Świetnie sprawdzi się z główkami jigowymi, cykadami i blaszkami. Wielu wędkarzy z powodzeniem będzie nim łowiło sandacza na lakko. Wędka ma typowy szczytowy charakter ugięcia jednak pod obciążeniem przechodzi w półparabolę. Testy naszej lekkiej wędki potwierdziły doskonałe właściwości podczas łowienia kogutami, gumami na główkach jigowych oraz czeburaszkami.

Cena:
Kod EAN: 5902510701543

349.97 zł

Model:

Opis produktu

Kolejna odsłona wędek produkowanych przez firmę JMC. Główna cechą nowych modeli wędek FULL MOON jest grubościenny blank ze stosunkowo duża zbieżnością. Finezyjna szczytówka i mocny Dolnik pozwala w doskonały sposób operować różnymi przynętami jigowymi. Wędki idealnie wpisują się do zastosowanie w metodzie łowienia w opadzie. Wędki spinningowe JMC FULL MOON są bardzo szybkie ale jednocześnie sprężyste i pozwalają uzyskać niemal pełne ugięcie blanku na całej długości. Charakter blanku pozwala na zastosowanie wędki do połowu różnymi przynętami spinningowymi. My jednak postawiliśmy sobie cel aby nasze dwa krótkie modele przeznaczone do połowu z łodzi najlepiej sprawdzały się podczas bigowania.
Dzięki zastosowaniu wysokomodułowego blanku o znacznej zbieżności uzyskasz zdecydowanie większe zasięgi rzutu. Czułość wędek spinningowych JMC jest porównywalna z wędziskami wielokrotnie droższymi. Nawet najdrobniejsze podszczypywanie okonka będzie wyczuwalne w ręku i dodatkowo widoczne na czułej szczytówce.

Ciężar wyrzutu: 2 - 14 g / Linka: 4 - 7 kg / Długość: 210 cm / Akcja kija: szybka  z tendencją do pełnego ugięcia

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl