Wędka spinningowa JMC FULL MOON 210CM, 7-21G WSJMC210/7-21F

Wędka spinningowa JM.?C FULL MOON 210CM To uniwersalny spinning na sandacza. Wędka JMC FULL MOON to połączenie zdecydowanej szybkości blanku z mocnym Dolnikiem i finezyjna częścią szczytową. Nasz kij sandaczowy powstał w oparciu o doświadczenia doskonałych, polskich łowców sandaczy. Naszym celem było wyprodukowanie ostrej i dynamicznej wędki sandaczowej, która pozwoli na operowanie różnymi modelami i wzorami przynęt. Nasza wędka na sandacza doskonale sprawdza się podczas łowienia na klasyczne główki jigowe z gumą oraz na czeburaszki. Wędka doskonale nadaje się do łowienia cykadami i kogutami

Cena:
Kod EAN: 5902510701536

349.97 zł

Model:

Opis produktu

Kolejna odsłona wędek produkowanych przez firmę JMC. Główna cechą nowych modeli wędek FULL MOON jest grubościenny blank ze stosunkowo duża zbieżnością. Finezyjna szczytówka i mocny Dolnik pozwala w doskonały sposób operować różnymi przynętami jigowymi. Wędki idealnie wpisują się do zastosowanie w metodzie łowienia w opadzie. Wędki spinningowe JMC FULL MOON są bardzo szybkie ale jednocześnie sprężyste i pozwalają uzyskać niemal pełne ugięcie blanku na całej długości. Charakter blanku pozwala na zastosowanie wędki do połowu różnymi przynętami spinningowymi. My jednak postawiliśmy sobie cel aby nasze dwa krótkie modele przeznaczone do połowu z łodzi najlepiej sprawdzały się podczas jigowania.
Dzięki zastosowaniu wysokomodułowego blanku o znacznej zbieżności uzyskasz zdecydowanie większe zasięgi rzutu. Czułość wędek spinningowych JMC jest porównywalna z wędziskami wielokrotnie droższymi. Nawet najdrobniejsze podszczypywanie okonka będzie wyczuwalne w ręku i dodatkowo widoczne na czułej szczytówce.


Ciężar wyrzutu: 7 - 21 g / Linka: 4 - 7 kg / Długość: 210 cm  / Akcja kija: szybka

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl