Wędka spinningowa JMC FULL MOON 228CM, 3-15G WSJMC228/3-15FM

Spinning na pstrąga JMC! Wędka spinningowa JMC FULL MOON 228CM to nasza perełka wśród wszystkich naszych kijów spinningowych. Model 228cm do 15 gramów to najbardziej uniwersalny kij na rynku. Wędka powstała z myślą o łowieniu pstrągów potokowych. Kij idealnie sprawdza się podczas łowienia  na woblerki, obrotówki i wahadłówki. Dzięki sprężystemu blankowi nie podaje się nawet pod naporem nurtu rzeki. Pod obciążeniem pracuje na całej długości blanku. Nasz spinning na pstrąga jest szybki i dynamiczny. Pozwala na operowanie niemal wszystkimi przynętami pstrągowymi. Największą zaleta wędki jest uniwersalność. Ten model świetnie nadaje się do łowienia kleni, jazi czy boleni. Naszym największym odkryciem było wykorzystanie tego jia jako podstawowej wędki do drop shot.
 

Cena:
Kod EAN: 5902510701550

349.97 zł

Model:

Opis produktu

Kolejna odsłona wędek produkowanych przez firmę JMC. Główna cechą nowych modeli wędek FULL MOON jest grubościenny blank ze stosunkowo duża zbieżnością. Finezyjna szczytówka i mocny Dolnik pozwala w doskonały sposób operować różnymi przynętami jigowymi. Wędki idealnie wpisują się do zastosowanie w metodzie łowienia w opadzie. Wędki spinningowe JMC FULL MOON są bardzo szybkie ale jednocześnie sprężyste i pozwalają uzyskać niemal pełne ugięcie blanku na całej długości. Charakter blanku pozwala na zastosowanie wędki do połowu różnymi przynętami spinningowymi. My jednak postawiliśmy sobie cel aby nasze dwa krótkie modele przeznaczone do połowu z łodzi najlepiej sprawdzały się podczas bigowania.
Dzięki zastosowaniu wysokomodułowego blanku o znacznej zbieżności uzyskasz zdecydowanie większe zasięgi rzutu. Czułość wędek spinningowych JMC jest porównywalna z wędziskami wielokrotnie droższymi. Nawet najdrobniejsze podszczypywanie okonka będzie wyczuwalne w ręku i dodatkowo widoczne na czułej szczytówce.

Ciężar wyrzutu: 3 - 15 g / Linka: 4 - 7 kg Długość: 228 cm Akcja kija: szybka z tendencja do  środkowego ugięcia

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

Copyright © JMC Adventure
Projekt i wykonanie: www.web-director.pl