• Nowy
AKUMULATOR JMCRF LiFePo4 Bluetooth
search
  • AKUMULATOR JMCRF LiFePo4 Bluetooth

AKUMULATOR JMCRF LiFePo4 Bluetooth

1 499,97 zł
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1499,97 zł
Pojemność: 50 A
Napięcie: 12.8 V
Dostepność:Dużo
Ilość

Zapytaj o produkt

POBIERZ APLIKACJĘ ANDROID POBIERZ APLIKACJĘ IPHONE

Akumulator JMC ADVENTURE polecany przez producenta łodzi RIVERFOX to 5 lat gwarancji - 6 000 cykli ładowania

Idealny akumulator do zastosowań w łodziach, kamperach, systemach fotowoltaiki, magazynach energii

Poprzez użycie nowoczesnych ogniw pryzmatycznych LiFePO4, waga naszego akumulatora jest mniejsza o około 55% od wagi tradycyjnego akumulatora kwasowo-ołowiowego, zapewniając jednocześnie ogromny wzrost wydajności i pojemności, dzięki czemu nie stracisz ani jednej sekundy czasu pracy. Zaprojektowane zostały do czegoś więcej niż tylko zwykłego przechowywania energii, są stworzone, aby zapewnić długotrwały spokój ducha, dzięki ich ogromnej trwałości co przekłada się na ekonomię codziennego użytkowania w domu, w łodzi, kamperach, systemach fotowoltaiki, magazynach energii itp., gdzie zaufanie, bezpieczeństwo a także dbałość o środowisko naturalne ma największe znaczenie. Akumulatory JMC ADVENTURE LiFePO4, których katoda wyprodukowana jest ze związków litu, żelaza, fosforu i tlenu, nie posiadają efektu pamięci. Pod względem niepalności i niewybuchowości są zbudowane z najbezpieczniejszych ogniw dostępnych na rynku.

Zalety:

Dłuższa żywotność: nasza bateria LiFePO4 zapewnia 6000 cykli ładowania przy 5 letniej gwarancji w porównaniu do 200-500 cykli i 2 letniej gwarancji standardowych akumulatorów kwasowo-ołowiowych.

Wydajna moc: Płaska krzywa rozładowania naszego akumulatora LiFePO4 utrzymuje napięcie powyżej 24 V do 90% jego pojemności, zapewniając rewelacyjne zwiększenie czasu pracy w porównaniu do zaledwie 50% pojemności w przypadku akumulatora kwasowo-ołowiowego. Akumulatory JMC AFVENTURE mogą być ładowane dużym prądem co znacząco skraca czas przygotowania baterii do efektywnej pracy eliminując zbędne przestoje urządzeń wymagających ciągłego i sprawnego zasilania..

Niska waga: Nasza bateria LiFePO4 25,6V 100Ah o wadze 20 kg to tylko 45% wagi standardowego akumulatora, co czyni ją bezdyskusyjnym wyborem do pojazdów kempingowych, łodzi, jachtów morskich i poza siecią, gdy bierze się pod uwagę holowanie lub mobilność.

Pełna ochrona: Wbudowany unikalny system zarządzania baterią (BMS) chroni ją przed przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, przeciążeniem, przegrzaniem i zwarciem oraz nadmiernie niskim współczynnikiem samorozładowania, zapewniając bezobsługowe przechowywanie do 1 roku. Idealny akumulator do sterowanego użytkowania w temperaturach od 0 stopni Celsjusza lub ze sterownikami słonecznymi i czujnikami temperatury, które obsługują odcięcie baterii przy niskiej temperaturze.

AK50A12.8VJMCRF

Specyficzne kody

ean13
5902510717469
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.