Akcesoria wędkarskie

Doskonałej jakości kotwice do zbrojenia przynęt spinningowych, japońskie plecionki, krętliki i kółka łączikowe oraz nasza perełka czyli przypon na szczupaka wykonany z plecionki tytanowej. Wszystkie akcesoria wędkarskie zostały pieczołowicie dobrane i sprawdzone w boju na wielu wyprawach wędkarskich. Z duma prezentujemy najwazniejsze elementy ekwipunku wędkarskiego. Wszystkie w jednym miejscu

Podkategorie

 • Agrafki - Krętliki -...

  Nasze akcesoria to produkty najwyższej jakości, ułatwiające wędkowanie, a tym samym umilające czas spędzony na świeżym powietrzu. To niezbędne części zestawu każdego spinningisty. Doskonała jakośc kółka łączikowe, agrafki i krętliki.

 • Kotwice i Haki

  Super mocna kotwica JMC ADVENTURE, wykonana bardzo starannie z wysokiej jakości stali. Idealnie nadaje się do zbrojenia przynęt, żywca lub zbrojenia dozbrojek. Hartowane i ostrzone chemicznie groty są niezwykle ostre, ciesząc użytkownika długą żywotnością.

 • Plecionki wędkarskie -...

  Mocne, wiotkie, wytrzymałe i bez pamięci do kształtów - plecionki wędkarskie JMC to hit ostatnich sezonów. W ofercie znajdziesz zarówno ultra cienkie plecionki na okonia, jak i grube plecionki na szczupaka. Naszym oczkiem w głowei są japońskie plecionki na sandacza. Plecionki spinnigowe dostępne w wilu rozmiarach i kolorach na okonka oraz  na dużego drapieżnika - łowisz tak, jak chcesz.

 • Przypony tytanowe -...
  Przypony na szczupaka wykonane z plecionki tytanowej. Doskonałej jakości przypony tytanowe na szczupaka. Unikalne przypony z plecionki tytanowej. Pewne, trwałe i skuteczne. Pozwalają na zbrojenie zarówno wielkich i ciężkich jerków jak i najdrobniejszych filigranowych woblerów.
 • Podbieraki - Wyczepiacze

  Mocny podbierak JMC Adventure. Wykonane specjalnie na potrzeby wędkarzy polujących na największe okazy. - mocna i stabilna konstrukcja, pozwala na pewne podebranie nawet zaciekle walczącej ryby. Duży, głęboki i mocny podbierak wędkarskie, zakupione w naszym sklepie, mają mnóstwo zastosowań, a dzięki możliwości składania są bardzo ergonomiczne. Dwa rozmiary, dwie wielkości i cała masa zastosowań.

 • Matomiarki

  Miara wędkarska, która jest jednocześnie niedużą matą, która chroni ryby przed otarciami czy też uszkodzeniami skóry. Mierzona ryba jest chroniona przed trawą piaskiem, kamieniami itp. Jasna, czytelna podziałka z dokładnością do 0,5 centymetra w górnej części oraz do 0,1 centymetra w dolnej części matomiarki. Początek maty wyposażony w sztywny aluminiowy kątownik w kształcie litery "L", który umożliwia prawidłowy pomiar ryby. Zwinięta mata zajmuje bardzo mało miejsca i bez problemu możemy ją trzymać w większej kieszeni lub w plecaku. Matomiarka wykonane jest ze wzmocnionego, elastycznego decolitu powlekanego na gładko. Decolit to cienki, poliestrowy materiał banerowy z nieprującego materiału, powleczony PVC. Jest w 100% odporny na wodę, warunki atmosferyczne i zadrapania. Bardzo łatwy do utrzymania w czystości, nienasiąkliwy, nie absorbuje żadnych zapachów, można używać do mycia detergentów.

Aktywne filtry

Akcesoria Wędkarskie: Jakie akcesoria wędkarskie będą Ci potrzebne do rozpoczęcia niezwykłej przygody z połowem ryb? Na pewno krętlik, czyli metalowy przyrząd, który przeciwdziała skręcaniu się żyłki, a także agrafka wykonana z drutu, służąca zamocowaniu i wymianie przynęty sztucznej bądź przyponu. Jak już mówimy o przyponie, to jest to ważny punkt przy kompletowaniu akcesoriów wędkarskich. Sprzedawane przez nas przypony z plecionki tytanowej są gwarantem niezawodności. Plecionka to bezbarwna linka, dużo wytrzymalsza od zwykłej żyłki, do której przymocowany jest haczyk, spławik, czasem ciężarek  W naszej ofercie znajdziesz także solidne podbieraki i najwyższej jakości kotwice. Wszystkie te akcesoria wędkarskie są na wyciągnięcie dłoni - oferujemy Ci najwyższej jakości produkty, które nie zawodzą nawet w najtrudniejszych warunkach. Trzy słowa, które opisują nasze akcesoria to na pewno: moc, trwałość i wytrzymałość. Przekonaj się sam!