JMC ADVENTURE SMELT 75MM
search
  • JMC ADVENTURE SMELT 75MM
  • JMC ADVENTURE SMELT 75MM

JMC ADVENTURE SMELT 75MM

21,97 zł
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 17,80 zł
kolor smelt: JAP017
Dostepność:Dużo
Ilość

Zapytaj o produkt

Smelt – jaskółka JMC ADVENTURE to przynęta na wielką przygodę

Jaskółka Smelt wykonana z miękkiego silikonu nasączonego atraktorem oraz z zatopioną w nim folią aluminiową jest absolutnym killerem podczas spinningowania. Klasyczna główka jigowa, czeburaszka, dropshot czy techniki texas rig i carolina rig to świetne rozwiązania do kuszenia każdego drapieżnika tą nietuzinkową przynętą. Delikatna i minimalna praca ogonka idealnie wabi okonie, sandacze, szczupaki czy też bassy.

Rzeka / prąd

JMC ADVENTURE Smelt bardzo dobrze prowadzi się z prądem rzeki za pomocą dowolnej metody np. Texas Rig, Carolina Rig lub z główką jigową; dobrze jest pozwolić przynęcie opaść na dno, np. opukując kamienie i przytrzymując ją w miejscu. Jaskółka JMC ADVENTURE w silnym nurcie jest również bardzo skuteczna przy zastosowaniu główek jigowych lub dociążonych haków offsetowych.

Jezioro

Doskonała przynęta do obławiania obszarów jeziorowej roślinności za pomocą Texas Rig, Carolina Rig, drop shot lub z użyciem główek jigowych czy też nieobciążanych haków offsetowych. Piękna prezentacja przynęty w wodzie wywołuje imponujące ataki drapieżników. Podczas powolnego ściągania metodą Carolina Rig subtelna akcja pobudza do działania nawet nieżerujące ryby.

Długość: 7.5 cm / 3 cale

Waga: 1.9 g

Opakowanie: 5 sztuk

Wszystkie rozmiary nasączone są atraktorem zapachowym

S75JAP017

Specyficzne kody

ean13
5902510717827
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.