ADUSTA PICK TAIL SWIMMER
search
  • ADUSTA PICK TAIL SWIMMER

ADUSTA PICK TAIL SWIMMER

39,86 zł
Brutto
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,86 zł

ADUSTA PICK TAIL SWIMMER

Rozmiar ADUSTA: 5'' / 12 cm
Kolor ADUSTA: 201 GREEN CHART SHAD
Dostepność:Dużo
Ilość

Zapytaj o produkt

Silny ruch falowy oraz dobra wyporność dużej przynęty. To właśnie ADUSTA Pick Tail Swimmer - swimbait, który łączy w sobie perfekcyjny wygląd i żywiołową akcję. Ryby drapieżne nie są w stanie oprzeć się rzeczywistemu kształtowi tej przynęty, nie mówiąc już o realistycznym i agresywnie falującym ruchu ogona.

Pick Tail Swimmer to swimbait o naturalnym kształcie, w szerokiej i estetycznej palecie barw oraz bardzo zrównoważonej akcji pływania. Kształt i wymiar tej przynęty prezentuje wygląd naturalnej przynęty, a jej tylna część została tak zaprojektowana, aby nie unosiła się w nienaturalny sposób, umożliwiając perfekcyjną prezentację w wodzie. Kształt ciała bardzo przypomina dużą rybę np. alozę, pstrąga czy okonia. Ta przynęta jest idealnie zbalansowana - korpus jest usztywniony i stabilny, ale ogon ma naturalne i realistyczne falowanie. Zaprojektowany z naszą specjalną "żebrowaną strukturą" u podstawy ogona, gwarantuje to, że przynęta się nie obraca w wodzie. Żebrowana struktura ogona znakomicie przenosi drgania ogona nawet przy bardzo powolnym ściąganiu przynęty, tworząc naturalne falowanie.

Odwrócony trójkątny ogon i jego "ukośnie żebrowana konstrukcja" pozwoliły nam zaprojektować tę przynętę o odpowiednim kształcie, rozmiarze i wąskim falowaniu – co zabezpieczyło przynętę przed obracaniem się podczas zwijania. Płetwa grzbietowa pomaga zrównoważyć przynętę, podobnie jak w przypadku ogona, umożliwiając ciągłe i bezproblemowe zwijanie. Płetwa piersiowa wspomaga idealnie utrzymać równowagę przynęty i co pozwala na jej pracę w poziomie oraz utrzymanie stałej głębokości w wodzie podczas jej ściągania.

Zatopiona w przynęcie konstrukcja ze stali nierdzewnej o wysokiej wytrzymałości sprawia, że ??jest wyjątkowo trwała, nawet podczas walki z dużymi drapieżnikami. Główka przynęty ma obniżony środek ciężkości, co dodatkowo zwiększa jej realistyczną pracę.

Zapraszamy do współpracy sklepy i hurtownie wędkarskie.

PTS5-201
Ilość sztuk
1
Przynęta
ADUSTA Pick Tail Swimmer

Specyficzne kody

ean13
4516626068004
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.